30 декември, 2005

Честитки

Ласицата доаѓа да им каже „Среќна Нова Година“ на кокошките.
Kинеска поговоркa

Не давајте ласицата да ги изеде вашите другарчиња. (ласица 1, ласица 2) Пратете им честитка.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Design by spanky ham, martin, volan, кајгана (Acid?).

Место среќна нова.

5 коментари:

|BURGLAR| рече...

Среќна и бериќетна 2006 година! Многу од се по нешто и најважно:
-Побрз(поможност бесплатен), поефтин и постабилен интернет
-Повеќе download, помолку upload
-Повеќе жени, помалку порничи
-Повеќе бурек, помалку леб
-Повеќе love(лав), помалку муабет
-Повеќе spamovi, помалку spyweare-и
-Повеќе пари, помалку кредити
......

Volan рече...

Posto se otrezniv od crvrnoto vino od sinoca i go islusav tradicionalniot novogodisen koncert, na Vienskata Filfarharmonija, onaka po tradicija vo pizami, so dobro crno kafe, vi pozeluvam na site:

Se nejubavo vo Novata godina, Zdravje, Ljubov, Sreca pa i po nekoja para.

d.a.

p.s. A i da nezaboravam, podobar i poeftin internet vo ovaa godina i ostvaruvanje na del od celite na r-Evolucija i Internet Makedonija.

Анонимен рече...

Пенетрација

http://antipunkt.blogspot.com/2006/01/blog-post_02.html

Анонимен рече...

Da vidime i ovaa godina dali nie ke bideme kokoski(PAK!.

Анонимен рече...

ке има ли нешто ново од мтнет или пак ке си бидеме на нивниот 64 диал уп